Ekskluzywne zaproszenia ślubne – nowoczesne

Sezon ślubów to bez wątpienia wiosna, lato i wczesna jesień. Każdy nowy sezon dostarcza nowych trendów i pomysłów w branży ślubnej. To samo tyczy się zaproszeń. Narzeczeni nie chcą mieć nudnych i powtarzających się zaproszeń, a raczej stawiają na nowoczesne zaproszenia ślubne. Pierwsze wrażenie można zrobić jedynie raz. Wręczając nieciekawe, oklepane zaproszenie ślubne można je tylko zepsuć, dlatego lepiej prześledzić trendy oraz przemyśleć jak będzie ono wyglądało. Istotne będą połączenia kolorystyczne, które z roku na rok są coraz bardziej odważne. Pastele, stonowane odcienie ustępują miejsca kontrastom i wymyślnym wzorom.

Nowoczesne zaproszenia to takie, które mogą być wykonane na papierze Eko. W dobie proekologicznych działań taki papier jest stylowy, lecz co najważniejsze jego użycie ma wyższe cele i jest godne pochwały. Dla osób poszukujących czegoś ekstra, liczących na ekskluzywne zaproszenia ślubne właściwym materiałem – papierem na zaproszenie będzie lśniący papier perłowy, albo metalizowany. Na takim papierze stosuje się nieskomplikowane elementy graficzne oraz większe czcionki tekstów. Co do czcionek to nie zaleca się wyboru więcej niż trzech różnych stylów.

A co z treścią zaproszeń? Ta także ulega modom. Dodaje się różne śmieszne teksty, romantyczne cytaty, rymowanki i wiele innych. Coraz częściej zaproszenie zawiera mapę dojazdu do kościoła czy sali weselnej. Jest to przydatne w szczególności jeżeli na weselu będzie sporo osób przyjezdnych. W nowoczesnych zaproszeniach ślubnych obserwujemy trend minimalizmu jeśli chodzi o kolorystykę. Najmodniejsze są metaliczne kolory w zestawieniu z ciemnymi barwami np. czarne, bordowe tło ze złotą lub srebrną czcionką Minimalizm pozwali na przejrzystość i prostotę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *