Koronkowe zaproszenia ślubne – ażurowe, piękne

Wszystko ma swój czas i przemija. Nawet moda ślubna rządzi się swoimi prawami. Nie tylko pewne stroje czy fryzury odchodzą do lamusa, ale także rodzaj dekoracji. A może postawić na bezpieczną klasykę? Jak wygląda ślub i wesele w stylu klasycznym? Takie śluby czerpią z tradycji i przenosząc jej elementy do współczesności. Nie oznacza to wcale, że pary młode decydujące się na klasyczne wybory będą staroświeckie i nudne.

Klasyczna uroczystość to wybór odpowiedniego miejsca. Będzie to sala bankietowa, albo niewielki pałacyk, zamek albo dworek. W kwestii dekoracji sali najodpowiedniejsze będą jasne kolory. Przede wszystkim białe lub kremowe nakrycia stołów porcelanową zastawą. Do tego koniecznie srebrne elementy naczyń, sztućce i kryształowe kieliszki. Mocniejszym akcentem mogą być jedynie serwetki lub kwiaty (np. róże, frezje, hortensje). Ale już wazony na kompozycje powinny być proste i przeźroczyste. Dla delikatnego efektu można rozrzucić na stołach srebrne kryształki. Kształt stołów nie ma tutaj większego znaczenia, jednak wiele współczesnych par woli stoły o okrągłym kształcie w tym przypadku.

Klasyczny styl podkreślą również same zaproszenia. Ciekawym wyborem będą koronkowe zaproszenia ślubne, które są delikatne oraz eleganckie. Koronka powinna być w neutralnych kolorach np. białym, écru, czy srebrnym i tym samym pasować do reszty. Piękne zaproszenia ślubne to marzenie każdej pary młodej, a ażurowe zaproszenia ślubne to obecnie najnowszy trend. A co z ubiorem? Konieczny będzie welon i zupełnie gładka lub koronkowa suknia panny młodej. U mężczyzny z kolei czarny lub granatowy garnitur z muszką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *