Zaproszenia ślubne z humorem czyli śmieszne

Każda młoda para chciałaby, żeby ich ślub wyróżniał się na tle innych, by był dobrze zapamiętany przez gości. Wiele pomysłów na organizację i urozmaicenie wesela.

A może kreatywna księga gości? Zapatrz się w aparat typu Polaroid oraz pusty album z kartkami. Poproś każdego z kości by podczas wesela zrobił sobie zdjęcie i wkleił do albumu. Niech opatrzy swój wizerunek jakimś podpisem, sentencją itp. można też dopisać jakieś życzenia i inne. Będziecie mieć fajną pamiątkę na lata. Nie zapomnij dodać taśmy dwustronnej by można było przykleić zdjęcia. Alternatywą będzie podobny pomysł tyle, że bez zdjęć. Byłaby to pamiątkowa księga wpisów i życzeń gości dla młodych.

Najlepsze zdjęcia z wesela wywołaj i roześlij gościom lub wręczaj osobiście. Niech to będzie forma podziękowania za przybycie. Będzie to szczególne dla rodziców,  babć, chrzestnych.

Jeśli para młoda ma silne poczucie więzi z jakąś kulturą np. śląską, góralską to można rozważyć zaakcentowanie tego elementu. Mogą to być tańce związane z tą kulturą, wystrój sali weselnej, konkursy i zabawy w duchu danej kultury.

Wybierz oryginalne zaproszenia ślubne z humorem lub wizytówki. Jest taki wybór, że głowa mała. Może zaprojektujesz je samodzielnie takie zaproszenia ślubne śmieszne. Zapewnieni to rozrywkę parze młodej przy robieniu ich, a także rozbawi gości. Mogą to być zaproszenia ślubne złote – ten kolor to od jakiegoś czasu hit na zaproszeniach.

Dobrym pomysłem może być też pokaz slajdów. Pokazać można zdjęcia pary młodej, ich historię poznawania się. Prezentacja może też dotyczyć każdego gościa z osobna – jakiś żartobliwy opis i zdjęcie.

Słodycze to przysmak nie tylko dzieci. Po weselu można zrobić paczki dla gości ze słodyczami, ciastem- na pewno sporo zostanie, a lodówka młodych nie pomieści wszystkiego.

Każdy na pewno chętnie skorzystałby z baru z ciepłymi napojami np. latte, cappuccino, espresso. Na tradycyjnych weselach kawa postawiona jest w czajnikach termicznych na stołach i tyle. Do wyboru goście mają zatem tylko kawę tradycyjnie parzoną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *