Złote zaproszenia ślubne z koronką

Złoto i srebro to kolory o odmiennych charakterach – złoto wpisuje się w krąg ciepłych barw podczas gdy srebro w grupę barw zimnych. Czy to znaczy, że nie można ich ze sobą połączyć? Jeszcze parę lat temu tak sądzono. Dziś nic nie stoi na przeszkodzie. Trzeba tylko umiejętnie je ze sobą połączyć.

Bardzo elegancko będą wyglądały złote zaproszenia ślubne z delikatnym efektem koronki w kolorze srebra lub na odwrót srebrne tło, a na tym złota koronka. Zaproszenia ślubne z koronką to obecnie hit. Wykorzystuje się je przy weselach w wielu stylach. Najczęściej w stylu romantycznym, albo stylu retro. Takich zaproszeń można poszukać w Internecie wpisując np. zaproszenia ślubne koronka. Sklepy internetowe oferują mnóstwo wzorów, kolorów, faktur, dopasowują koperty, tak aby całość byłą spójna. Kolory te są na tyle wymagające, że lepiej zostawić ich wykonanie profesjonalistom. Wykonując samodzielnie takie zaproszenia niechcący możemy uzyskać niepożądany efekt przesadzenia czy kiczu.

Kolor złoty i srebrny będzie pasował także do wesela w stylu glamour, gdzie stawia się na błysk oraz blask. Czasem uzupełnia się je o czerń i biel. Do tego obowiązkowo kryształki, perły oraz pióra. Warto pamiętać, aby nie przesadzić z nadmiarem elementów, by nie uzyskać kiczowatego efektu. Dzisiejsze możliwości są naprawdę spore. Dawniej nie zwracano aż takiej uwagi na dobór kolorów, czy dopasowanie elementów wesela. Współcześnie do organizacji wesele pary młode przygotowują się dość wcześnie i jest to dla nich bardzo ważne, aby zostać pozytywnie ocenionym po efekcie końcowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *